Leider ist diese Job-Anzeige nicht mehr aktiv

E-Commerce Account Manager Polen (k/m) in Köln

Ein unbefristetes Arbeitsverhältnis bei Europas Vertrauensmarke für den Online-Handel klingt gut? Dann komme jetzt in unser Team von Trusted Shops.

Jobbeschreibung

E-Commerce Account Manager Polen (k/m) Deine Aufgaben

Trusted Shops oferuje rozwiązania budujące zaufanie w sieci. Skupiamy wokół siebie europejską społeczność bezpiecznych sklepów internetowych. Żaden inny dostawca nie oferuje e-sprzedawcom i kupującym tak wielu korzyści. Należą do nich większa wiarygodność, świetna obsługa i rozwiązania optymalizacyjne. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w e-commerce i wizja rozwijania tej branży na wielu płaszczyznach: prawnej, technologicznej i marketingowej. Oferujemy zarówno przystępne rozwiązania standardowe, jak i consulting dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów, a także certyfikację sklepów i gwarancję zwrotu pieniędzy dla konsumentów.

Jesteś utalentowanym sprzedawcą i wiesz o tym? Pragniesz znacząco przyczynić się do sukcesu Trusted Shops i wesprzeć nasz warszawski zespół w pozyskiwaniu nowych klientów? Chcesz wnieść do naszego zespołu swoje doświadczenie i pasję do pracy w branży internetowej?

To jesteś dokładnie tym, kogo poszukujemy!

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych
  • Zarządzanie portfolio Klientów
  • Obsługa zapytań przychodzących od Klientów
  • Raportowanie aktywności sprzedażowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
Dein Profil

Czego oczekujemy:

  • Conajmniej 1-2 lat udokumentowanego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
  • Umiejętności sprzedaży B2B
  • Wysoka motywacja do pracy w środowisku sprzedażowym
  • Osobiste zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia założonych celów
  • Otwartość, rzetelność i komunikatywność
  • Dodatkowym atutem jest znajomość branży e-commerce

Co czeka na Ciebie:

  • Sprawdzony i wartościowy dla konsumentów produkt o dużym potencjale
  • Praca przy innowacyjnym produkcie z najnowocześniejszymi narzędziami typu SalesForce, HubSpot
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne (część prowizyjna jest uzależniona od efektów pracy)
  • Wyjazdy do Koloniii na międzynarodowe imprezy integracyjne
  • Szkolenia z zakresu branżowego, budujące wysoki poziom specjalizacji
  • Przyjemną atmosferę pracy w sympatycznym zespole w centrum Warszawy

Chcesz nas poznać lepiej? Super!

Jeśli wiesz jaka jest różnica między cechą, zaletą, korzyścią a wartością to prześlij nam swoją aplikację jeszcze dziś!

Extra Informationen

Status
Inaktiv
Standort
Köln
Jobart
Karrierestarter
Tätigkeitsbereich
Sales / Vertrieb, Online Marketing / eCommerce
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Nein

Köln | Online-Marketing Jobs | Vertrieb Jobs | Karrierestarter

Wir heißen zwar YoungCapital, aber bei uns ist jeder willkommen. Auch wenn du schon etwas mehr Erfahrung hast. Noch mehr Fragen? Check unsere FAQ.